Bebek Battaniye Modelleri

Birbirinden güzel ve şık bebek battaniyelerini bir araya getirelim dedik. Hepsi şahane ve yakın zamanda sizde yapmayı düşünüyorsanız hepsini incelemenizi öneriyorum. Benim beğendiğim birkaç model var. Bebek battaniyesi örgülerini sitemizde anlatımlı olarak bulacaksınız. Yeni doğan bebek battaniyesi ve daha birçok örgü anlatımına el attığımızı söylemeliyim.

Bebekler için battaniyeler önemlidir. Artık örgüden bebek battaniyesi yapmak moda. Çünkü değişik renklere ve motiflere sahip bebe battaniyeleri daha çok tercih ediliyor. Sizde alttaki örnekleri inceleyerek yapacağınız örgüden bebek battaniyesi için fikir edinebilirsiniz.

Bebek battaniye çeşitleri

Bu yazımızda sizlere sadece modellerini sunalım istedik. Yapımını anlatan çalışmaları sitemizde bebek bölümünde bulacaksınız. Alttakilerden beğendikleriniz varsa onları yoruma yazmayı unutmayın. Bu sayede yapanlar size ulaşacaktır. Yada siz yapıyorsanız da yaptırmak isteyenlerle temasa geçebilirsiniz. Şimdi modellere bakalım.

Hepsi çok şık ve kaliteli olan bebek battaniyelerini motifli, çizgi film karakterli ve çiçekli gibi birçok şekilde yapabilirsiniz. Aslında yapımı zor değil. Sitemizde zaman zaman tığ işinden bebek battaniyesi yapımıyla ilgili çalışmaları detaylıca sunduğumuzu söylemeliyim.

Anlatımlarından yararlanarak sizde çok şık ve güzel bebek örtüleri veya örgü bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Ponpon ve sakallı ip kullanarak da bebek battaniyelerine süsler katabilirsiniz. Her zaman standart görünümlü bir bebek örtüsünü süslemeyi düşünmüşümdür. Nasıl fikir ama sizce? bence güzel.

Kolay bebek battaniyesi yapımına başlayarak siz onu daha da geliştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Daha önce örgüden battaniyeler yaptıysanız da bize göndermeyi unutmayın. İyi günler hanımlar.

kaynak : pinterest.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. nuriye dedi ki:

    KALPLİ OLANI ÇOK HOŞUMA GİTTİ ACABA NASIL YAPABİLİRİM ANLATIMINI DA EKLERSENİZ SEVİNİRİM.

  2. münteha dedi ki:

    merabalar sağdan ilk başta ki sepet örgü şeklinde olan varya rengarenk iptel yapılmış . onun nasıl yapıdıgını anlatan bi video yazı filan varmı acaba saatlerdir arıyorum çok beğendim.