BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

Farklı bebek battaniyesi modelleri

Bebek hazırlıkları içerisinde yapılan örgü işlerinden birisi de tığ işi bebek battaniyeleridir. Bebek battaniyesi için kullanılan renkli ipler battaniyelerin daha güzel görünmesini sağlıyor. Bugün sizler için farklı bebek battaniyesi modelleri hazırladık.

Bebek battaniyesi modelleri için sizlere internet üzerinden en çok beğendiğim modelleri göstermek istiyorum. Özellikle battaniyelerdeki renk uyumları çok hoşuma gitti.

Kare motiflerden yapılmış bu battaniye çok şık duruyor. Renk uyumları da çok güzel olmuş. Bebek battaniyesi olarak yapabileceğiniz bu modeli isterseniz burada olduğu gibi koltuk üzerine örteceğiniz bir battaniye olarak da kullanabilirsiniz. Daha büyük örerek bu modeli yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

Bebek battaniyesi modeli olarak göstereceğim bu modelde benim beğendiğim modellerden birisi. Kız çocukları için yapabileceğiniz bu bebek battaniyesini yatak örtüsü olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Yine motifler halinde işlenen bu model yeşil ip ile bir araya getirilmiş. Çok hoş ve kullanışlı bir battaniye modeli olmuş.

Son zamanlarda oldukça fazla yapılan modellerden birisi olan popcorn örgü tekniği ile yapılmış bu battaniyede çok güzel bir model. Tığ ile işlenmiş olan bu bebek battaniyesi modelinde kalp ve fiyonk yapmak için popcorn tekniği kullanılıyor. Bu şekilde battaniye çok güzel olmuş. Bu battaniye modelinin altına uygun bir kumaş geçirirseniz battaniye daha güzel görünür.

Bebek battaniyesi yaparken ip markalarının bebeklere uygun olan iplerini kullanırsanız battaniyeleriniz daha yumuşak olacaktır. Bu şekilde bebekleri rahatsız etmez.

kaynak: httpss://tr.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ için yorumda bulun

    BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.