BEBEK DİKİŞ ŞABLONU


Bebek dikiş şablonu arayanlar olabilir. Bu tür şablonlar sayesinde kendin yap çalışması olarak ortaya çok güzel bebek oyuncaklar çıkarabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede çocuklarınızı mutlu edebileceğiniz harika bebek oyuncak modeli üretebileceksiniz.

Evde oyuncak yapmayı seviyorsanız ve bu tür çalışmalarla uğraşmayı seviyorsanız, şablonu kullanarak harika bebek oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Bebek yaparken göz kısımlarını kimisi dikiş izi veya düğme gibi materyaller kullanmaktadır.

Ancak benim önerim kırtasiyelerde satılan hazır oyuncak göz takımlarını satın alıp, yaptığınız oyuncak çalışmalarında kullanmanız yönünde olacak. Çünkü hem daha gerçekçi oyuncaklar yapmanıza vesile olmuş olurlar.

Hem de çocuklarınızı daha çok sevindirecek oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan bebek oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bebek-dikis-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*