BİRA FIÇISINDAN BEŞİK

BİRA FIÇISINDAN BEŞİK
BİRA FIÇISINDAN BEŞİK

bira fıçısıyla beşik yapılışı

Farklı tasarım isteyenlerin ve görsel olarak da dikkat çekici bir şeyler isteyenlerin el işi olarak yapabileceği kolay ve basit olan tasarımlar arasında bira fıçısı beşik yapımı da vardır. Eğer sizler de bira fıçısından beşik yapımı hakkında bilgi almak istiyor ve güzel bir tasarım düşünüyorsanız evinize misafir olarak gelenlerin dikkatini çekebilirsiniz.

Bira fıçısından beşik dışında birçok şey yapılabilir şekli dolayısı ile tasarıma müsait olan tahta bira fıçıları sayesinde artık sizler de dekorunuza renk katabilirsiniz. Bira fıçısından beşik yapmak sizlerin biraz zamanını alsa da bir o kadar a keyifli bir el işi yapmanıza neden olacaktır.

İçerisini istediğiniz gibi kullanabileceğiniz bira fıçılarından beşik yapımı tasarlayan kişiler genellikle çocuklu ailelerin çocuklarına oyuncak tarzında yaptıkları gözlemlenmektedir. Faka bir o karda da bunu iplik kutusu olarak da kullananlar vardır. Tek yapmanız gereken şey tahta bir bira fıçısına sahip olmaktır.

Bira fıçısını tam ortadan olmayacak şekilde kesiniz. Daha sonrasında ise içerisine yumuşak bir minder yerleştirebilir ya da bez ile kapatabilirsiniz. İstediğiniz şekilde tasarlayabilir hatta üzerini tahta ile örtüp alt kısmına kalın bir tahta yerleştirerek masa bile yapabilirsiniz.

Bira fıçısından beşik yapımı işlemi sizlerin en fazla 3-4 saat kadar vaktini alacaktır. Üzeri dilediğiniz gibi kaplayabilir tasarımını da kullanacağınız bölgeye göre ayarlayabilirsiniz. Kullanacağınız alanın tasarımını zengin gösterecektir. Bu da sizlerin dekor konusunda zevkini ortaya koyacaktır.

BİRA FIÇISINDAN BEŞİK
BİRA FIÇISINDAN BEŞİK
BİRA FIÇISINDAN BEŞİK
BİRA FIÇISINDAN BEŞİK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*