Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri – Şablonlu


Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri – Şablonlu

Bu yazımda sizlere tığ işi çalışmalarınızda kullanacağınız birbirinden güzel tığ işi motif örneklerini şablonları ile birlikte paylaşacağım. Bu güzel çalışmaları tığ işi ile uğraşanlar keyifle kullanabilirler. Yapılışını şablonlu bir şekilde anlatan örnekleri görünce çok beğeneceksiniz.

Tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşmaya devam ediyorum. Farklı çalışmaları ilgili kategoride bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarında karşınıza tığ işi farklı çalışmalar belirecek, dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel tığ işi motifleri istediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Yapılışını gösteren şablonlar yardımı ile çalışmalarınızı kolayca tamamlayabileceksiniz.

source : http://www.xn--1000-j4d3a3car1a.xn--p1ai/index/krjuchkom_kajma/0-12

modèles au crochet – crochet patterns – Häkelanleitungen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*