BİSİKLET JANTINDAN SAAT YAPMAK


Evde kolay bisiklet jantından saat yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Bu tür dekorasyon fikirleri ve ilgin projeler arıyorsanız? doğru adrestesiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde çocuklarınızın küçük bisikletinden çıkan jantları kullanabilir ve saat yapabilirsiniz.

Büyük bisiklet jantından fazlaca büyük bir saat olacağı için size önerim küçük çocuk bisikletinin jantından yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Ancak dekorasyon açısından büyük ve küçük yapmak isterseniz o ayrı mesele… resimli anlatımda aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Ancak kolay gibi gözükse de biraz ayrıntılı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

bisiklet-jantindan-saat-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*