BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME

Bol tişört değerlendirme çalışması ile yine karşınızdayım. Bu güzel kendin yap çalışmasında evinizde bol tişörtler veya kıyafetler varsa onları daha değişik elbiselere dönüştürme anlatılmış. Sizde evinizde bu güzel ve farklı çalışmayı deneyebilirsiniz.

Kolay değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımız şu günlerde sizde kendinize yada sevdiklerinize değerlendirme veya dönüştürme çalışmaları yaparak mutlu olabilirsiniz. Bol tişörtü alttaki gibi katlayıp kestikten sonra harika kıyafetlere veya elbiselere dönüştürebilirsiniz.

Kolay yapılan değerlendirme çalışmaları sayesinde elbise veya kıyafetleri daha değişik eşyalara dönüştürebilirsiniz. Kollarını ve üst kısmını kestikten sonra etek olarak kullanabilir veya farklı elbise modeline dönüştürebilirsiniz. Anlatım aşağıda yer alıyor, benzerleri ise yazımızın altında karşınıza çıkacaktır.

source : pinterest

bol-tisort-degerlendirme

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME için yorumda bulun

    BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BOL TİŞÖRT DEĞERLENDİRME için ilk yorumu yapabilirsin.