BONBON ŞEKERİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK

nako-orgu-bonbon-sekeri-videolu-anlatim-554x415

Nako örgü modeli olarak bu yazımda sizlere bonbon şekeri örgü örneğinin yapılışını gösteren güzel bir anlatımlı video paylaştım. Sizde evde bonbon şekeri örgü örneği yapmak istiyorsanız, anlatımlı çalışmayı izleyerek nasıl yapıldığını kısa sürede çözebilirsiniz.

Örnek bir resimde paylaştığım yazımda anlatımlı videoyu takip etmeniz yeterli olacaktır. Türkçe anlatımlı değil, ancak izleyerek adımları uygulayabilir ve sizde nako örgü modeli bonbon şekeri örneği yapmayı öğrenebilirsiniz.

Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisinde sürekli olarak paylaştım. Onları da mutlaka inceleyebilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da karşınıza örgü işleri olarak birçok örgü örneğinin anlatımlı resimlerini ve videolarını bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde nako örgü örneği bonbon şekeri örneği yapmak için anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

nako-orgu-bonbon-sekeri-videolu-anlatim-500x382

source : pinterest.com

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*