BONCUK İŞİ GÜL RESMİ

Boncuk süsleme gül resmi

Etamin işlerinde de kullanabileceğiniz güzel bir gül resmi. Hatta çocuklara boyama veya gül resmi çizme çalışması olarak da kullanabileceğiniz bir örnek. İşinize her türlü yarayacağını düşündüğüm bir gül örneği olup, boncuk süsleme işlerinde de kullanabileceğinizi ifade etmeliyim.

Etamin yastık süsleme veya gül resmi boncuk süsleme çalışması olarak değerlendirip kullanabileceğiniz güzel bir örnek. Çocuklar için kolay çizim örneği şeklinde de yazıcıdan çıktı alıp kullanabilirsiniz.

Bu tür örnekleri daha önce de sitemizde yer vermiştik hanımlar. İşinize yarayacak birçok örnek yer alıyor. Kolay resim çizimleri veya çocuklar için kolay gül resmi çizme örneklerine de ulaşabilirsiniz.

Etamin gül örneği olarak kullanacağınız çalışmayı motif amaçlı da örgülerinizde kullanabilirsiniz. Bununla ilgili ders niteliği taşıyan çalışmalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kavradıktan sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Bunu eşinize de önerin. Çünkü çıktı alıp, çivi ile duvara dekoratif tablo yapımında da kullanabileceklerini düşünüyorum. Hatta bir kaç arkadaşıma önerdim. Beğendiler bu fikri ve yapmaya karar verdiler. Sizde önerin derim.

Bu tür örnek çalışmalar her zaman işimize yarayacaktır. Süs amaçlı veya dekoratif tablo yapımında yada değişik fikirlerde yapabileceğimizi söyleyebilirim. Kolay gelsin arkadaşlar.

kaynak : https://www.glittermotifs.nl/a-12107668/bloemen-en-planten/roos/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BONCUK İŞİ GÜL RESMİ için yorumda bulun

    BONCUK İŞİ GÜL RESMİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BONCUK İŞİ GÜL RESMİ için ilk yorumu yapabilirsin.