BONCUK İŞİ KÜPE VE KOLYE MODELLERİ

Boncuk-İsi-Takı-Tasarımı

Boncuk işi ile yapılmış küpe ve kolyeler

Sizlere daha çok örgü ve el işleri konusunda modeller sunuyorum. Bugün biraz daha farklı olarak el yapımı takı tasarımlarından örnekler sunmak istiyorum.

Sizlere internet üzerinden bulduğum ve beğendim takı modellerini göstermek istiyorum. Boncuk işi ile yapılmış olan takılar bayanlar tarafından çok seviliyor. Birçok bayan evinde boncuk işi ile takılar yapıyor. Bu takıları bazen kendisi için yapsa da bu takılardan iyi bir gelir elde edilmesi mümkün.

Farklı modellerde yapacağınız boncuk işi takıları çeşitlendirerek bu takıları isterseniz çevrenizdeki kişilere isterseniz de internet üzerinden tanıtarak isteyen kişilere satabilirsiniz. Tabi takıları hem iyi bir şekilde tasarlayıp yapmanız hem de farklı modellere yer vermeniz gerek.

Bugün sizlere boncuk işi ile yapılmış küpe ve kolye modelleri göstermek istiyorum. Renk olarak istenilen renklerdeki boncukları bir araya getirerek harika tasarımları ortaya çıkartabilirsiniz.

Burada size gösterdiğim küpe ve kolye modellerinde birbirine uyumlu modelleri seçmeye çalıştım. Bu sayede bu modeller ile güzel bir kolye küpe takımı yapabilirsiniz.

Boncuk işi ile takı tasarımı oldukça basit bir iştir. Ama öğrenmesi biraz zaman alır. İnternet üzerinden veya halk eğitim merkezlerinde yer alan kurslara giderek boncuk işi ile takı tasarımı yapmayı öğrenebilirsiniz.

Küçük ve basit modellerle başlayarak ilerleyen günlerde tasarımlarınızı çeşitlendirip daha fazla modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

kaynak: pinterest.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*