Boncuklardan Çiçek Yapımı


Boncuklardan Çiçek Nasıl Yapılır

Boncuklardan çiçek yapılışı ile ilgili örnek çalışmalar paylaşacağımız bu yazımızda sizlere ilerleyen günlerde yine boncuktan yapılmış çiçekler paylaşmaya devam edeceğiz. Evde boncuktan çiçek yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı boncuk çiçek çalışmalarını ilk gördüğümde çok hoşuma gitti. Sizde öğrenerek çok güzel boncuklu çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı boncuklu çiçek çalışmaları yaparak sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde boncuktan çiçek nasıl yapılır diyorsanız hemen altta anlatımlı video da paylaştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı boncuk çiçek çalışmaları sayesinde sizde evinize dekoratif güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

fleurs fabriqués à partir de perles – flowers made from beads – Blumen aus Perlen – blomster lavet af perler – flores feitos a partir de grânulos – fiori a base di perle

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*