BONCUKLARLA YILDIZ ÇİÇEĞİ BROŞ YAPIMI

unnamed-file-9-230x415

Boncukla yıldızlı takı yapımı

Boncukla takı yapımında değişik bir çalışma ve hemen yapıp kullanacağınız güzel bir broş modeli olabilir bu güzel anlatım. Sizde boncuklardan bir şeyler yapmayı seviyorsanız? hemen bu güzel çalışmayı inceleyin bence. Çünkü güzel bir yıldız broş süsü ortaya çıkıyor. Yada kolye yapımında tercih edebilirsiniz.

Elbiselerinize broş olarak kullanabilir veya ip bağlayıp, kapı eşiklerine sarkaç yıldız süs olarak da tercih edebilirsiniz. Boncukla yıldızlı süs yapmak veya takı yapımında bu güzel çalışma çok işinize yarayacak arkadaşlar.

Evinizde fazla boncuk varsa veya boncuk satın alarak bu güzel ve sevimli çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Biraz ince işçilik isteyen ve uzun süren çalışmayı yaparak sizde boş zamanlarınızı bu güzel takıları yaparak değerlendirebilirsiniz.

Boncuklu bileklik yapımında veya boncuklu süs yapılışında bu anlatım size yol gösterecektir diyebilirim. Benzer boncuklu işleri ve boncukla yapılan çalışmaları paylaşmıştık. Onları da bulup inceleyebilirsiniz sitemizde.

Değişik çalışmalarda görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Kolay gelsin.

unnamed-file-9
BONCUKLARLA YILDIZ ÇİÇEĞİ BROŞ YAPIMI
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on BONCUKLARLA YILDIZ ÇİÇEĞİ BROŞ YAPIMI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*