Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak

Bu yazımda sizlere boncuklu dantelli örgü patik yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapmayı seviyorsanız veya değişik örgü patik modeli yapmak için örnek çalışmalar arıyorsanız sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımını bulabilirsiniz.

Patik bölümünde birçok resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunuyor. Boncuklu örgü patik modeli yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da dantel patik modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım bulunuyor.

Örneğini çıkarabileceğiniz gibi tamamlanmış halini de görebiliyorsunuz. Evde kolay yapılan patik çalışmalarını her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde boncuklu dantelli örgü patik yapmak için örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-dantelli-orgu-patik-yapmak

source : https://postila.ru/VALENTINA_CERGUTSA/vyajem-detyam

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak için yorumda bulun

    Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boncuklu Dantelli Örgü Patik Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.