BONCUKLU EL ÇANTASI YAPMAK

Boncukla el çantası yapımı

Boncuklu el çantası yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımdan yararlanarak kendin yap çalışmasını kısa sürede bitirebilirsiniz. Boncuklu el çantası çalışmasını yaptıktan sonra hediye olarak sevdiğiniz birisine verebilirsiniz.

Yada kendiniz kullanabilirsiniz. Kolay yapılan boncuklu takı çalışmaları boncuktan yapılan çanta çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da bulabileceksiniz. Onları da mutlaka incelemenizi ve anlatımdan yararlanarak yapımını öğrenmenizi öneriyorum.

Boncuklu el çantası yapmak için paylaştığımız diğer çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız. Aşamalı çalışmadan yararlanarak sizde kısa sürede mükemmel boncuklu çanta çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

boncuklu-el-cantasi-yapmak

boncuklu-el-cantasi-yapmak

Bu çalışmanın yapılışı zor değil. En son da yer alan şablona bakacak olursanız boncukları nasıl işleyeceğiniz belirtilmiş. Ancak ben yine de özet geçmek istiyorum hanımlar.

İlk olarak bu çalışmayı basit bir şekilde yapmak için file malzemesi satılıyor. Ondan alarak üzerine boncukları arkada file gözükmeyecek şekilde bitişik yapıştırmanız gerekiyor. Silikon yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

Daha sonra fermuar kısmını da yine file malzemesine dikebilirsiniz. Ben öyle yaptım ve harika oldu. Ancak boncuk malzemesi çok gidecek onu baştan söyleyeyim. Ben 1/2 torba yeter diye düşündüm daha sonradan 4-5 torba daha aldım desem yeridir.

Bu yüzden ilk bakışta basit olan ve az malzeme ile ben bunu yaparım dediğimiz çalışmalar bizi yanıltabiliyor hanımlar. Kolay gelsin. Takıldığınız yer olursa yoruma yazın.

kaynak : https://www.artbeads.co.kr/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BONCUKLU EL ÇANTASI YAPMAK için yorumda bulun

    BONCUKLU EL ÇANTASI YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BONCUKLU EL ÇANTASI YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.