Boncuklu Firkete Oyası Nasıl Yapılır?

Boncuklu firkete oya örneği

İğne oyası çalışmalarını severim. Ancak yapılışı zor olduğu için sadece bakmakla yetiniyorum. Ancak bulduğum bu güzel ve boncuklu firkete oyası yapılışını çok sevdim. Tarifi anlatımlı videoda yer alıyor. Hazırlayan arkadaşlar gerçekten emek harcamışlar ve bu işi bilmeyenlere öğretmeyi hedeflemişler.

Boncuklu firkete oyası yapmak için çalışmayı izleyip, hemen öğrenebilir ve modeli kapıp, iğne oyasına başlayabilirsiniz. İğne oyası işi bir sanattır. Zordur ama yapıldıktan sonra ortaya çıkan manzara şahane.

Boncukla yapılan firkete oya örneğini çeyizlik olarak yapmayı düşünebilir ve kullanabilirsiniz. Boncuklu firkete oyası yapımında zorluk var. Ancak dikkat gerektiren yerlerde sabırlı olmanızı öneriyorum.

Yaparken anlatımdan yararlanıp, öğretici videoyu sonuna kadar izledikten sonra sizde çeyizlik boncuklu firkete oyası çalışmasını öğrenip yapabilirsiniz. Boncuklu firkete oyası çalışmasını seveceksiniz arkadaşlar.

Boncuk katarak işlemi daha da güzel hale getirebilirsiniz. Bu çalışmayı severek yapacaksınız. Anlatımlı çalışmayı iğne oyası dışında tığ işinden de yapabileceğinizi söyleyebilirim. Ama iğne oyası harika bir sanat ve çalışma kesinlikle öğrenin ve yapın. Çeyizlik olarak yapabilir veya satış amaçlı yapabilir para da kazanabilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=Dw04cUkN0jM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. merve dedi ki:

    pembe oyanın yapılışın gönderir misiniz