BONCUKLU KOLYE YAPMAK


Anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Boncuklu kolye yapmak isteyenler için bu gün güzel bir resimli anlatım buldum.

Evde takı yapmayı sevenler için paylaşacağım bu güzel çalışma da farklı boncuk malzemesini hobi marketlerden veya dükkanlardan temin edebilirsiniz. Daha sonra kendinize boncuklu takı yapabilirsiniz.

Hatta bu tür takı çalışmalarını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde boncuklu takılar yapmak isteyenler için daha önce paylaştığım ders niteliğindeki çalışmalar ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımdaki çalışma benim hoşuma gitti. Bir boş zamanımda deneyeceğim. Şimdi sizleri akustik boncuklu kolye yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin. Yorum bırakmayı unutmayın.

boncuklu-kolye-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*