Boncuktan Örme Bileklik Yapımı Resimli Anlatım


Boncuktan Örme Bileklik Yap

Bileklik yapımı ile ilgili yazılarımıza ek olarak boncuktan örme bileklik yapılışı ile ilgili bu yazımızda bulacağınız resimli anlatım sayesinde sizde evde el yapımı örme bileklikler yapabilirsiniz. Evde boncuktan bileklik nasıl yaparım diyorsanız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı kesinlikle öneririm.

Boncuklu örme bileklik yaparak sevdiğiniz arkadaşınıza veya birisine hediye de edebilirsiniz. Hatta para kazanma amaçlı bu tür çalışmalar yapıyorsanız, turistik yerlerde bu güzel çalışmayı kolayca satabileceğinizi de söyleyebilirim. Evde kolay yapılan örgü bileklik veya boncuklu bileklik yapımı çalışmalarını altta bolca bulacaksınız. Kolay gelsin.

boncuktan-orme-bileklik-yapilisi

Strick Armband gemacht – knitted bracelet made – bracelet tricoté fait – strikkede armbånd lavet – pulseira de malha feita – Bracciale a maglia

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*