Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım


Boncuktan Süs Ağacı Yapımı Resimli Anlatım

Boncuk kullanarak kalp şeklinde süs ağaç yapabilirsiniz. Bu paylaşımda sizlere süs ağacı yapmak için boncuktan yararlanarak yapabileceğiniz bir çalışmayı resimli olarak anlatan bilgi paylaşacağız. Evde boncuktan takı yapmak veya boncuklardan süs yapmak gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde paylaşmıştık.

Anlatımlı boncuk süs yapımıyla alakalı bu güzel çalışmada da zorlanmadan kısa sürede tamamlayacağınız harika bir proje yatıyor. Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel boncuklu süsler yapabilirsiniz. Boncuktan süs yapmak veya boncuklu süs ağacı yapıp kullanarak sizde evinizde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

boncuktan-kalp-agac-yapimi

Schmuck aus Perlen – ornaments made of beads – ornements de perles – smykker lavet af perler – ornamentos feitos de pérolas – ornamenti di perline

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*