BONCUKTAN YILDIZ KOLYE YAPMAK


Evde kolay yapılan kolye takı çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da boncuktan yıldız kolye yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları uygulayarak sizde boncukları yıldız şekline sokabilir ve ipliğe geçirdikten sonra kolye haline dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için daha önce de eğitimli ve öğretici birçok resimli anlatım paylaşmıştım. Onları da inceleyerek çok güzel takılar yapabilir ve hatta satacağınız ürünler de oluşturabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde paylaştığım bu güzel çalışmaların devamı gelecek. Boncuklu kolye yapmak isteyenler bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirler ve çeşitli elbiselerine uyumlu takı niyetine kullanabilirler. Şimdi sizleri evde kolay yapılan boncuklu takı modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuktan-yildiz-kolye-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*