BOŞ AYAKKABI KUTULARINDAN DUVARA TABLO YAPMAK


Evinizde kullanmadığınız ayakkabı kutuları varsa, onları harika tablolara dönüştürebilirsiniz. Bu yazımda boş ayakkabı kutularından duvara tablo yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay bir şekilde ayakkabı kutularının kapak kısımlarını süsleyerek duvara estetik bir görünüm ve dekoratif bir dizayn katabilirsiniz.

Gerçekten inanılması zor olan bu güzel çalışmanın örnek resimlerinde son halini görünce sizde şaşıracaksınız. Boş ayakkabı kutusundan tablo yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan birçok dekoratif dekorasyon çalışmalarını sürekli paylaşmaya çalışıyorum.

Bu yazımda da yine evinizi güzelleştirecek ve yenileyecek fikirler paylaştığımı düşünüyorum. Şimdi sizleri evde kolay yapılan ve boş ayakkabı kutularını değerlendirebileceğiniz bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bos-ayakkabi-kutularindan-duvara-tablo-yapmak

source : http://mydailymagazine.com/diy-shoe-box-projects/

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : shoe box table – Schuhkarton Tisch – table de boîte à chaussures – skotøjsæske tabel – الجدول مربع الأحذية – коробка ботинка стол

1 Comment on BOŞ AYAKKABI KUTULARINDAN DUVARA TABLO YAPMAK

  1. Pratik el yapımı güzel ürünleriniz ve detaylı anlatımınız için tesekkur ederim??cok hoş sayfaniz
    ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*