Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım


Boş Boya Kutusundan Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan projeleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok kolay ve sevimli bir çalışma paylaşacağım. Evde boş boya kutusundan kalemlik yapımını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak sizde çocuklarınıza sevimli kalemlikler yapabilirsiniz. Boş boya kutusu yerine konserve kutusu da olur. Ancak resimli anlatımda kullanılan teneke kutular boya kutusu olup, bu kadar temizini nereden bulabilirsiniz emin değilim.

Boş teneke kutusundan çiçek saksısı yapabilirsiniz. Boş teneke kutularından yine şık vazolar yapabilirsiniz. Sitemizde hasır ipten vazo yapılışını paylaşmıştım. Teneke kutunun üzerini hasır iple dolayabilir ve harika vazolar elde edebilirsiniz. Yada bu yazımdaki çalışmanın benzerini yapabilirsiniz. Gerçekten güzel ve sevimli bir çalışma olup, mutlaka okula giden öğrenci çocuklarınıza bu sevimli çalışmayı yapmalısınız.

source : http://www.homestoriesatoz.com/organize/back-to-school-organization-diy-lazy-susan-homework-caddy.html

boîte de crayon de peinture – paint pencil box – Farbe Bleistift-Box

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*