Boş CD Kutularından Yapılanlar 2016


Boş CD Kutularından Yapılanlar 2016

Evinizde bulunan boş CD veya DVD kutularını atmayın. Onları kullanarak harika objeler veya aksesuarlar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere boş CD kutularını değerlendirenlerin örnek resimlerini paylaşacağım. Buna benzer çalışmaları sizlerde boş CD kutularından yapabilirsiniz. Evinizde illaki boş DVD kutuları bulunuyordur. Tüm bu kutuları bu yazımda paylaşacağım boş CD kutularından yapılanlar çalışmalarına bakarak, sizde aynısını evinizde yapabilirsiniz.

Boş DVD kutularını kullanarak bu güzel çalışmaları sizde evinizde yapabilirsiniz. Bir resim çerçevesi veya önemli notlarınızı görmenizi sağlayacak bir not tutacağı… yada önemli günleri gösteren takvim olarak da kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken, boş CD kutusunu örnek resimlerde gördüğünüz gibi içerisine resim veya diğer not türü materyaller koyabilirsiniz.

source : http://lifehackery.com/2008/08/18/art-design-4/

Photo-CD box – boîte Photo-CD – Photo-CD-Box

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*