Boş CD’den Bileklik Yapmak


Evde boş Cd varsa bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için daha önce de bu tür çalışmalar paylaşmıştım. Evde boş CD’den bileklik yapmak için malzemeleri ise kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bileklik halkası için incik boncuk malzemeleri satan dükkanlardan satın alabilirsiniz.

Boş CD ise evinizde yoksa 50 kuruş olması lazım, 1 tane satın alabilirsiniz. CD’yi parçalayacaksınız ve bunu yaparken dikkat etmelisiniz. Çünkü CD kesici bir maddedir. Kırıldığında sivri yerleri elinizi kanatabilir. Bu yüzden bileklik çalışmasını yaparken dikkatli olmalısınız. Boş CD’den bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • boş CD.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • bileklik halkası.

Malzemeleri temin ettikten sonra bileklik halkasını yapıştırıcı ile sıvazladıktan sonra makas ile kestiğiniz CD parçalarını bileklik halkasına yapıştırmanız yeterli olacaktır. Çalışmayı kısa sürede yapabilir ve harika şık bir bilekliğe sahip olabilirsiniz. Evde boş CD’den bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

bos-cd-den-bileklik-yapmak

Boş CD’den bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel şık bileklikler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için daha önce de takı tasarım bölümünde çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Sizde evde güzel takı çalışmaları yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu bilezik yada bileklikler yapabilirsiniz.

Evde boş CD bileklik yapıp satışa da sunabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sizde evde kolay bir şekilde yapabilir ve ister kullanabilirsiniz. İsterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Turistik yerlerde kolaylıkla da satabilir ve para kazanabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/197940

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*