Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere geri dönüşüm örneği olan çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Hepinizin evinde boşalmış yada boşalmaya yakın deterjan kutuları vardır. Eğer kullandığınız deterjan kutusu paylaşacağım resimli anlatımdaki gibiyse aynı çalışmayı kolaylıkla sizde bir maket bıçağı yardımı ile yapabilirsiniz. Gerçekten çok güzel ve harika bir çalışma… bazı durumlarda temizlik için fırça buluruz, ancak kürek bulmak biraz zor olabilir.

Bu çalışma sayesinde artık bu zorluk ortadan kalkıyor. En azından aklınızın bir ucunda bu çalışma mutlaka kalsın. İleride boş deterjan kutusundan kürek yapımı çalışması mutlaka lazım olabilir. Resimli anlatımda gösterilen bölgeden maket bıçağı ile veya keskin bir bıçak yardımı ile çalışmanın aynısını yapabilir ve sizde bir plastik kürek sahibi olabilirsiniz.

Boş deterjan şişesinden kürek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

bos-deterjan-kutusundan-kurek-yapimi

plastic shovel – pelle en plastique – Plastikschaufel

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boş Deterjan Kutusundan Kürek Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.