BOŞ DETERJAN KUTUSUNDAN SELPAKLIK YAPMAK

bos-deterjan-kutusundan-selpaklik-yapmak-320x415

Evinize aldığınız temizlik malzemelerinin kutuları boşaldığında genelde atıyorsunuzdur. Bu yazımda boş deterjan kutusundan selpaklık yapmak isteyenler için güzel ve pratik bir çalışma paylaştım.

Kolay adımlarla bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve değişik eşyalar yapmış olursunuz. Boş deterjan kutularını değerlendirme fikirleri olarak daha önce de çoğu kez benzer örnek çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yine değerlendirme kategorisinde plastik değerlendirme veya geri dönüşüm fikirlerine de ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım plastikten selpak kutusu yapabilirsiniz.

Yada boş deterjan kutusundan saksı da yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem boş deterjan kutularını atmamış olursunuz. Hem de evinize yeni bir eşya yapmış olursunuz. Şimdi sizleri değerlendirme fikri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bos-deterjan-kutusundan-selpaklik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*