BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK

bos-kola-sisesini-bahce-sulama-hortumu-yapmak-564x415

Boş kola şişesini bahçe sulama hortumu yapmak için paylaştığım bu pratik bilgiyi sizde seveceksiniz. Köyünüz varsa veya yetiştiricilik yaptığınız bir bahçeniz varsa bu akıllı fikri sizde kullanmalısınız. Kola şişesini hortumun ucuna geçirip, daha sonra delikler açarak hortumla su vermeniz yeterli olacaktır.

Bu çalışmayı bahçe ortasına veya yüksek bir yere de asabilirsiniz. Bunun birde pervaneli kendi kendine suyla dönen şeklini görmüştüm. O çalışmayı da bulunca bu yazıya iliştireceğim. Boş kola şişesini işi bitince atmak yerine bu tür akıllı çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Daha önce boş kola şişesinden kuş yuvası yapmak veya kuş yemliği yapmak gibi birçok akılcı çalışmaların yapılışını paylaşmıştık. Bu yazımda ise bahçe sulama tekniği veya bahçeyi kolay sulamak için kullanabileceğiniz bir fikir olarak paylaşmak istedim.

Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın tek karelik detaylıca anlattığı resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabileceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

source

bos-kola-sisesini-bahce-sulama-hortumu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*