BOŞ ŞARAP ŞİŞESİNDEN NELER YAPILIR

bos-sarap-sisesinden-neler-yapilir-564x415

Boş şarap şişesinden neler yapılır? diyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu yazımda sizlere evinizde boşalan ve atmaya kıyamadığımız güzel şekillere sahip şarap şişelerini değerlendirebileceğiniz güzel fikirler paylaştım.

Resimli anlatımlarda örnek olarak şarap şişelerinden yapılan çalışmalar ön planda gösteriliyor. Boş şarap şişelerini değerlendirerek evinize yeni eşyalar yapabilirsiniz. Hem eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Hem de boş şişeleri değerlendirmiş olursunuz. Daha önce de boş şişe değerlendirme çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Boş şarap şişesinden yapılan avize, abajur veya süs vazo gibi birçok çalışma yapılabilmektedir. Şimdi sizleri örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

bos-sarap-sisesinden-neler-yapilir

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*