Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım

Boş Şişeden Yapılan Süsler

Boş deterjan kutusundan saksı, boş şişelerden çiçeklik, boş kutudan dekoratif süslemeler göreceğiniz bu yazımda ki çalışmaları görünce sizde aynısını yapmak isteyeceksiniz.

Farklı boyutta, değişik renkteki boş deterjan kutularını atmayın. Bunları dönüştürüp harika çiçek saksılarına veya bahçenize dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Daha önce de boş deterjan kutusundan saksı yapılışını paylaşmıştım. Şişeden süsler yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bu yazımda yine benzer çalışmaları resimli olarak örnek bir şekilde paylaşacağım. Boş şişeden yapılan dekoratif süsleri çok seveceksiniz. Evinizi ve bahçenizi güzelleştirmek istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmaları yapmayı düşünebilirsiniz.

Fikir edinebilmeniz için paylaşacağım resimli örnekler gerçekten çok güzeller. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları eğlenerek evinizde yapabilirsiniz. Bahçenizi veya balkonunuzu bu süslemeler çok güzelleştirecek. Size gelmek isteyenler tekrar gelmek için can atacaklar.

source : https://www.goodshomedesign.com/diy-plastic-bottles-toys/2/

leere Flasche Schmuck – empty bottle decorations – bouteille vide décorations

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Boş Şişeden Yapılan Dekoratif Süsler – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.