BREZİLYA SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK


Brezilya saç örgü modelleri her zaman ilgi çekmişti fakat özellikle 90’lı yıllarda sadece çok özgün olmayı başarabilen insanların kullandığı bir saç modeli olma konumundaydı. Özellikle son yıllarda trend haline gelmesiyle Brezilya saç örgü modeli yapmak çok popüler hale geldi ve birçok kadın ve erkek bu modeli uygulamaya başladı.

Brezilya saç örgüsü hakkında doğruyu yansıtmayan birçok inanış olmuştur. Bu saç modelinin saçlara zarar vereceği, dökülmesine neden olacağı, kullanımın sonunda saçların kesilmesi gerektiği, yıkanmasının zor olduğu gibi düşünceler doğruyu yansıtmamaktadır. Bu modelde saçlar örülürken uçlarına sentetik saç ilave edilir.

Bu sentetik saçlar dilenen renkte seçilebilir ve böylece oldukça renkli bir görünüm sağladığı gibi saçları boyama derdi de olmaz. Sokak modasının yükselen trendi haline gelen Brezilya saç örgü modelleri kullanım açısından da büyük bir rahatlık sunar.

Öncelikle saçlar her zaman sokağa çıkmaya hazır haldedir ve şekillendirmek için vakit harcamaya gerek yoktur. Örgü saçların kirlenmesi ve yağlanması daha uzun sürede gerçekleşir ve normal saç yıkandığı gibi bu modelde rahatlıkla yıkanır. Özellikle aşırı müdahaleden yıpranmış ya da yanmış saçların kendine gelmesini sağlamak için ideal bir yoldur.

Bu model uygulandığında ortalama üç ay saçlara herhangi bir müdahale yapmak gerekmeyeceği için saçların dinlenmesi ve kendisini onarması sağlanmış olur. Bu saç modelini deneyen kadınlar rahatlığı nedeniyle sürekli kullanmaya devam etmek isteyeceklerdir.

brezilya-sac-orgu-modeli-yapmak
BREZİLYA SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

source : http://www.repiny.com/pin-6846.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*