Bu Sezonun Gözde Trendi Ekoseler


Bu Sezonun Gözde Trendi Ekoseler

Geçtiğimiz sezonlarda sıkça moda olan ekose kıyafetler 2015 Sonbahar/Kış sezonunda da baya gözde oldular. Sonbahar/Kış sezonu defilelerine damgasını vuran ekoseler özellikle gömlek ve eteklerde etkisini gösteriyor. Doksanlı yıllarda baya moda olan ekoseler günümüz modasını da büyük etki ediyor. Moda olan ekose etekleri sade kazaklar ile kombinleyip şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

ekose

Ekoselerde en çok renk olarak kırmızı rengi ön plana çıkıyor. Daha büyük kareler, daha çizgi modelde olan kumaşlar kıyafetlerde bu sezon daha çok kullanılmaya başlandı. Büyük kareler tam anlamı ile ekose etkisi yarattığı için özellikle gömlek ve eteklerde daha iyi duruyor. Ekose desenli gömlek modellerinde ise elbise tarzında olan uzun modeller daha çok tercih ediliyor. Yine bu sezonun gözdesi olan ekose gömlek elbiseleri uzun sade çizmeler ve üstünüze alacağınız düz bir ceketle kombin yapabilirsiniz. Eğer ceket kullanmak istemiyor iseniz deri montlardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Deri montlar daha çok spor bir etki yaratmaktadır.

Ekose modellerde kırmızının yanı sıra yeşil ve kahve tonları da öne çıkıyor. Yeşil, kırmızı ve kahve renklere sahip ekose modellerinin çizgilerinin siyah olması sizi daha şık bir görünüme kavuşturacaktır. Eğer ekose etek, gömlek yada elbise sizin için fazla ise fular yada atkılar da ekose etkisini üstünüzde taşıyabilirsiniz. Fular ve atkılar ekose desenleri ile düz kombinlerinize hareket katıp sizi trend bir görünüme sokacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*