Bülbül Tükürüğü Yapılışı

Bülbül Tükürüğü Yapılışı

İğne oyası yazılarımıza son sürat devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda yine sizlere bülbül tükürüğü yapımı ile ilgili resim ve video paylaşacağız. Anlatımı detaylı olarak verilmiş olan çalışmayı çeyizlik olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Bülbül tükürüğü modelini öğrenerek değişik bir örneği de çeyizinize katmış olursunuz. Bülbül tükürüğü örneği çalışmasında iki renk kullanılmış. Motifler oldukça başarılı.

Yaparken biraz zorlanacağınızı söyleyebiliriz. Ancak bir kaç denemeden sonra ilmekleri düzgünce yapıp, bülbül tükürüğü örneğini kolayca tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı yapamasanız bile yapan birisine bu örneği gösterip, hemen kolayca yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

bulbul-tukurugu-yapimi

Bülbül Tükürüğü Yapılışı

Bülbül tükürüğü yapılışı çalışmasında iğne oyası ile yapılan bu çalışmayı izleyerek kısa sürede öğrenebilirsiniz. Hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Zor gibi gözüken bir model. Ancak bitirdiğinizde çok güzel bir çeyizlik iğne oyası örneğiniz olmuş olacak.

Bülbül tükürüğü örneğini yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Para kazanmak isteyenler için de yine önerdiğimiz güzel bir proje. Anlatımlı çalışmayı kolayca yapıp hemen çeşitlerini çeyizlik sandığınıza ekleyebilirsiniz. Güzel çalışmalarda tekrar görüşeceğiz hanımlar.

httpss://www.youtube.com/watch?v=4lvI38i1bcc

igne-oyasi-bulbul-tukurugu-yapilisi

Bülbül Tükürüğü Yapılışı

igne-oyasi-bulbul-tukurugu-yapimi

Bülbül Tükürüğü Yapılışı

Bülbül tükürüğü çalışmasında şiş de kullanabilirsiniz. Şiş işi örgü çalışmasını yaparak değişik bir örgü de ortaya çıkarmış olursunuz. Yaparken yardım almanız amacıyla Derya hanımın da anlatımını sunmak istedik. Kolay örgü çalışmasını yaparak sizde mutlu olabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bülbül Tükürüğü Yapılışı Bülbül Tükürüğü Yapılışı için yorumda bulun

    Bülbül Tükürüğü Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bülbül Tükürüğü Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.