BULUT TIRNAK SÜSÜ YAPMAK

Bulut tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan tırnak nail süsleme sanatıyla ilgili birçok paylaşımım olduğunu hatırlatmak isterim. Benzer paylaşımlar bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek nasıl olduklarını anlayabilir ve yapılışını öğrenerek tırnaklarınıza keyif alarak uygulayabilirsiniz. Kolay tırnak süsleme sanatı sayesinde çok güzel süs çalışmalarına imza atabilirsiniz. Bulut tırnak süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da nasıl bulut süsü yada bulut efekti yapacağınız belirtiliyor.

Kolay adımları olan çalışmayı kendi tırnaklarınıza yada sevdiklerinize uygulayabilirsiniz. Bu tür nail tırnak boyama çalışmalarını dışarıda yaptırdığınızda büyük paralar ödeyeceğinizi unutmayın. Ancak yapımını öğrenerek sizde parasız ve bedava bir şekilde tırnaklarınızı en güzel şekillere dönüştürebilirsiniz.

Süs çalışmaları olarak sitemizde birçok nail sanatı örneğine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

bulut-tirnak-susu-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BULUT TIRNAK SÜSÜ YAPMAK için yorumda bulun

    BULUT TIRNAK SÜSÜ YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BULUT TIRNAK SÜSÜ YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.