Burgu Lif Örneği Nasıl Yapılır? Resimli Videolu


Burgu lif modeli yapılışı

Lif modelleri kategorisine ekleyeceğimiz bu yazımızda yine sizlere burgu lif örneği nasıl yapılır? bununla ilgili teferruatlı bilgiler vereceğiz. Resimli ve videolu paylaşımımızı beğenirseniz, yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

Bu yazımda sizlere burgu lif örneği nasıl yapılır? resimli anlatımlarla yapılışını paylaştım. Yine yazımın sonunda size anlatımlı farklı videolar da paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Burgu lif modelleri ile ilgili araştırmalar yapıyorsanız sitemizdeki lif modelleri kategorisine göz atmanızı öneririm.

Evde kolay burgu lif örneği yapıyorsanız mutlaka bize gönderin paylaşalım. Yine bu yazımın sonunda size farklı lif modelleri ile ilgili benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Bu yazımızda altta öğretici videolar yer aldığı gibi kolay bir şekilde tığ çocuk patik modeli yapmayı da öğrenebileceksiniz.

Dilerseniz o lif örneklerini de inceleyebilirsiniz. Değişik lif çalışmalarını sürekli olarak sizlere her gün paylaşmaya çalışıyorum. Umarım paylaşımlarımı beğenirsiniz. Kolay gelsin.

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir2

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir3

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir4

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir5

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir6

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir7

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir8

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir9

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir10

burgu-lif-ornegi-nasil-yapilir11

Burgu Lif Örneği ile ilgili videolar :

 

 

Hem şiş işi çocuk patik modelinin yer aldığı anlatımlarda hem de tığ işi çocuk patik örneği yapılışı ele alınmış. Yabancı videoları sessize alıp izleyebilirsiniz hanımlar. Modelini kavrayamadığınız örnek veya anlatım varsa yoruma yazın.

Değişik örgü çocuk patik modellerini sitemizde tığ işi ve örgü kategorisinde bolca bulabilirsiniz. Onları da incelemeyi unutmayın. Birbirinden güzel ve şık örneklere ulaşacaksınız. Kolay gelsin iyi örgüler hanımlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*