BURGULUM LİF MODELİ NASIL YAPILIR


Burgu lif modeli yapılışı

Lif yapımını gösteren birçok güzel çalışmayı birlikte incelemiştik. Bu gün sizlerle değişik görünümü olan ve hatta burgulu lif modeli şeklinde görünüme sahip olan farklı lif modelinin yapımını birlikte ele alacağız arkadaşlar. Değişik lif örmek istiyorum diyenlerdenseniz? bu paylaşacağım çalışmayı takip ederek sizde yeni bir bilgi öğrenmiş olursunuz.

Burgu lif modeli nasıl yapılır diyenler için öncelikle çalışma yabancı bir anlatım içeriyor. Bu yüzden sizde benim taktiğim gibi sesini kısın ve önce modeli izleyin, modeli kavradıktan sonra işe koyulun.

Lif örneğinin görüntüsünü sevdiğim için bu ismi verdim. Daha önce Türkçe anlatımlı lif modeli çalışmaları olarak da çalışmaları sitemizde birçok yeni lif modelleri kategorisinden bulup inceleyebilirsiniz.

Burgu lif örgüsünün yapımıyla ilgili detaylar için anlatımlı videoyu takip etmenizi isteyeceğim. Değişik renkler tercih edip bu güzel görünümlü lif modelini yapabilirsiniz arkadaşlar. Yapımı kolay ve eğlenceli güzel bir çalışma.

Lif çeşitleri ve değişik liflerin yapımına ilişkin çalışmaları da yine hemen altta sizler için daha önce paylaştığımız örneklerden ele alarak inceleyebilir ve öğrenebilirsiniz.

Tığla yapılan bu güzel burgulu lif modelini dilerseniz kalın şiş kullanarak da yapabilirsiniz. Şiş işi lif modeli veya tığ işi lif örneklerini sitemizde eğitici çalışma şeklinde öğretici bilgilerle bulabilir ve inceleyebilirsiniz arkadaşlar.

Tığla burgu örneği yapılışı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*