BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME

BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME
BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME

büyük beden gömlek değerlendirme

Malumunuz gömlekler çoğu zaman mağazalardan denenmeden alınan bir parçadır. Hazırlanışı sırasında kırışmaması için önlem alan uzman kişiler bu gömlekleri itinalı bir şekilde paketleyerek direkt olarak satışa sunarlar. Satın alınan mağazadan denenmek üzere aynı bedenlere sahip herhangi bir gömlek denetilerek satın alınması sağlanır. Ancak gömlek aldınız ve bir beden büyük geldi şimdi ne yapmanız gerekiyor düşünceli bir şekilde büyük gömleği değerlendirme yolunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

İlk olarak dikiş konusunda iyiyim diyorsanız bu işe başlamanızı öneriyoruz. Videoda görüldüğü gibi önce işaretlemek, sonra kesmek ve en sonunda da yeni bir şey ortaya çıkması için dikiş atmanız gerekmektedir. Süreç bu şekilde olunca gömleğinizi hem daraltmış oluyorsunuz hem de kısa kollu olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Büyük gelen gömlekleriniz için videoda izlediğiniz örneklerden sadece birisidir. Unutmayınız ki gömlek düzgün bir şekilde kesilirse ortaya çok güzel şeyler hazırlamak için bir kumaş elde etmiş olursunuz. Aklınızda herhangi bir fikir varsa ve ben bu işi beceremem, dikişten hiç anlamam hatta yamuk bile kesemem diyorsanız size yakın en yakın terziye giderek yardım alabilirsiniz. Gömlek geri dönüşüm çalışmasını severek yapacaksınız.

Terziye nasıl bir şey istiyorsanız direkt olarak anlatmanız durumunda size istediğinizi verecektir. Kolları büyük gelen gömlekler, çok geniş olan gömlekler hatta bol ola gömlekler en iyi şekilde terzi tarafından değerlendirilebilir. Ancak terzi her zaman sizin için ikinci planda olmalı ve ilk olarak siz nasıl bir şeyler ortaya çıkarabilirsiniz onun üzerinde yoğunlaşmanız önerilir.

BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME
BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME
BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME
BÜYÜK GÖMLEĞİ DEĞERLENDİRME

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*