BÜYÜK KELEBEKLER ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Büyük kelebekler örgüsü

Değişik örgüler serisinden olan ve yeni gördüğüm bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz hanımlar. Anlatımlı çalışmanın adı büyük kelebekler örgü modeli olup, kolayca modeli kavrayarak sizde çok güzel örgüler yapabilirsiniz.

Anne işleri kanalında yer alan bu güzel çalışma çok yeni ve henüz eklenmiş. İzleyerek sizde çalışmayı öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Bu modeli kullanarak çok güzel örgü hırka modeli veya yelek yapılabilir.

Çocuk örgülerinde de kullanabilirsiniz. Örgü örtü modeli yapabilirsiniz. Büyük kelebekler örgü modelini öğrenip çok güzel atkı modelleri de yapabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı alışmada şiş kullanılıyor. Zaten şiş işi örgü modeli olan bu örneği öğrenerek şiş işi kazak yapımında kullanabilirsiniz. Kış geçiyor ancak yeni kışlar için örgü kalın kazak modeli yapabilirsiniz.

buyuk-kelebekler-orgu-modeli

Büyük kelebekler örgü örneği yapımında zorlanacağınız bir taraf yok. Kısa sürede örgü modelini öğrenip kazak yada süveter yapımında kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde örgüyü kolayca öğrendikten sonra atkı modeli de yapılabilir diye düşünüyorum.

Büyük kelebekler örgü örneği çalışmasında takıldığınız bir yer olursa yorum bırakabilirsiniz hanımlar. Hemen yardımcı olmaya çalışırım. Bu tür güzel örgü modellerinin yapımı genelde karışık gibi gözükse de izledikten sonra hemen yapmaya başlayabiliyorsunuz. Anlatımlı çalışma şişle yapılıyor.

Şiş işi örgüleri de sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Öğretici örgü modeli çalışmalarını anlatımlı videoları izledikten sonra daha kolay kavrayabilir ve hemen değişik örgüler yapmaya başlayabilirsiniz.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. BÜYÜK KELEBEKLER ÖRGÜ ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    BÜYÜK KELEBEKLER ÖRGÜ ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak BÜYÜK KELEBEKLER ÖRGÜ ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.