BÜYÜK SÜS ÇİÇEK YAPIMI İÇİN KALIP


Büyük çiçek kalıbı

Evi güzelleştirmek için veya süslemek için bu tür güzel çiçek çalışmaları yapımında kalıp önemlidir. Kalıp olarak aşağıda paylaştığımız çalışmayı çıktı alarak değerlendirebilirsiniz. Yaparken çiçek yapraklarını kesip, daha sonra süs çiçek veya yapacağınız çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Büyük çiçek şablonu olarak daha önce de benzer örnekler paylaşmıştık. Bu çalışmadan esinlenerek sizde kullandığınız renkli el işi kağıdında büyük yaprak örnekleri oluşturup, iyi süslemeler yapabilirsiniz.

Büyük çiçek kalıp örneği olarak bu çalışmayı geliştirebilir ve güzel süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Büyük çiçek kalıp örneğinden yararlanarak düğün salonu süsü yapabilirsiniz. Etkinlik veya eğlence süsleri oluşturabilirsiniz.

Büyük çiçek süsü nasıl yapılır diyenlerin de işine yarayacağı bu örneği kullanarak dev çiçek süs çalışmaları da yapılabilir diye düşünüyorum. Bazen ne yapacağımızı bilemeyiz. Ancak bu tür çalışmalar bize fikir vermekte.

Ev süslemesi veya düğün süs çalışmaları için güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Büyük süs çiçek çalışmaları olarak tercih edeceğiniz bu örneği geliştirebilirsiniz. Değişik süs çiçekleri yapabilirsiniz.

Such a cool and easy craft... make giant tissue pa..
büyük süs çalışmaları

source: http://www.uncommondesignsonline.com/how-to-make-tissue-paper-flowers/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*