ÇAKIL TAŞLARINI YAPIŞTIRARAK KASE YAPMAK

Çakıl taşlarını yapıştırarak kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Yapımı kolay olan çalışma da hemen hemen aynı boyutlara sahip çakıl taşlarını kullanarak kaseler hazırlayabilirsiniz.

Kase yaparken taşları bir geniş kase içine kenarlara hizalayacak şekilde sıralamanız gerekiyor. Daha sonra yapıştırma işlemi yaparak taş kase çalışmasını ortaya çıkarabilirsiniz. Yapıştırıcı güçlü olmalı ve taşları salmamalıdır. Çakıl taşından saksı yapmak için paylaştığım çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı da söylemek isterim.

Anlatımlı kase çalışması sayesinde sizde kısa sürede harika dekoratif çiçek saksısı veya süs olarak vazo şeklinde çalışmalar yapabilirsiniz. Deniz taşından vazo yapmak için de sanırım daha önce bu tür bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan vazo çalışmaları veya kase çalışmaları sayesinde evinizde kullanabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalarla keyifli zamanlar da geçirebileceğinizi belirtmek isterim.

Kısa sürede yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı kase yapımı çalışması sayesinde sizde kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

cakil-taslarini-yapistirarak-kase-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Meltem dedi ki:

    Merhaba!
    Taş yapıştırırken ne kullanıyorsunuz?

  2. Nuray dedi ki:

    merhabalar meltem hanım, genelde deniz tutkalı denilen bir yapıştırıcı kullanılıyor. yapı marketlerden temin edebilirsiniz. yada yapıştırıcı alacağınız zaman taş yapıştıracağınızı söyleyin onlar size verirler. kolay gelsin.