CAM KAVANOZU TAŞLI IŞIK YAPMAK

cam-kavanozu-tasli-isik-yapmak-564x415

Cam kavanozu taşlı ışık yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Evde kolay yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayla da evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Cam şişe süsleme sanatıyla uğraşanların daha çok hoşuna gideceğini düşündüğüm bu çalışmaya benzer birçok çalışmayı sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Cam kavanoz süsleme veya cam şişe süsleyerek de bu güzel ışık çalışmasını yapabilirsiniz. Yapımı hem kolay hem de eğlenceli olan bu çalışma ile satacak ürünler de oluşturmuş olursunuz.

Evde kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Hemen yazımın altındaki benzer yazılara da göz atmanızı öneriyorum.

Yapımını anlatan resimlerden yararlanarak sizde kolay bulacağınız malzemelerle ışıklı cam kavanoz süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri ayrıntılarını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

cam-kavanozu-tasli-isik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*