ÇAMAŞIR SEPETİNİ HASIR İPLE SÜSLEMEK

camasir-sepetini-hasir-iple-suslemek-564x415

Çamaşır sepetini hasır iple süslemek isteyenler olur diye paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok beğendim. Anlatımlı olan çalışma da saman ip kullanılmış. Sizde hasır ip kullanarak bu güzel çalışmayı kendi çamaşır sepetiniz üzerinde deneyebilirsiniz.

Kullanmadığınız plastik sepeti hasır iple süsleyerek vazo veya lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Bu tür değerlendirme ve güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Hatta hemen bu yazımızın altında benzerlerini bulabilirsiniz.

Çamaşır sepeti süsleme ile yapılan birçok dekoratif süs çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Anlatımlı sepet süsleme veya saman iple yapılan vazo çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

camasir-sepetini-hasir-iple-suslemek

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*