Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma İçin 5 Uygulama

Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma İçin 5 Uygulama – Sosyal ortamlarda yapılan canlı yayınlar ile kazanç elde etmenin popüler olması ile Canlı yayın yaparak para kazandiran uygulamalar üzerine çok fazla araştırma yapılıyor. Bu uygulamalar ile canlı yayın yapanlar ciddi gelirler elde edebiliyor.

Canlı yayın ile gelir elde edilmesinin yaygınlaşması ve popülerlik kazanması, canlı yayın uygulamalarını merak konusu yapıyor. Öne çıkan 5 canlı yayın uygulamasını sizler için açıklıyoruz. İşte Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma uygulamaları;

Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma Uygulaması: Livu

Livu uygulaması birçok amaç için kullanılıyor. Canlı yayın ile para kazanmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak Livu ile mümkün. Uygulama içinde sadece yerli değil, yabancı kullanıcılarla da tanışma imkanı bulunuyor. Böylece canlı yayınlara yerli ve yabancı ziyaretçileri çekerek para kazanma durumu ortaya çıkabiliyor.

Livu’ya kayıt olup ücretsiz olarak profil oluşturarak hemen yayınlara ziyaretçi çekilebilir. Yapılacak her arama ile birlikte 60 altın para kazanma fırsatı bulunur. 5 dakika katılımcı ile görüntülü görüşme yaptığınız taktirde 600 altın toplamış olursunuz.

Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma İçin 5 Uygulama
Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma İçin 5 Uygulama

Glow

Glow, görüntülü sohbetle para kazanma uygulamaları içinde öne çıkanlardan. Uygulamada ne kadar çok vakit geçirilirse o kadar çok para kazanılabilir. Canlı yayın açıldığında takipçiler, yayınlara davet edilebilir.

Uygulama ile istikrarlı olarak canlı yayın açarak aylık 1.000 dolar ve üzerinde bir kazanç elde etmek mümkündür.

Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma Uygulaması: Dlive

Uygulamanın kendine özel bir limon parası ismi ile bir para birimi vardır. Başka katılımcıların yollamış olduğu bağışlar ile kazanç elde etmek mümkündür. Bununla birlikte abone olan kullanıcılar için de kazanç sağlanıyor.

Bakiyeye eklenecek olan bir limon parası 0.012 dolara eşittir. Limon paraları atıldıkça bakiye birikerek ay sonunda hesaptan çekilebilir.

Dlive’da para kazanmak için yayına mutlaka izleyici çekmek gerekmektedir. Dlive uygulamasında ücretsiz olarak profil oluşturarak canlı yayınlara başlanabilir.

Twitch

Türkiye’de de gittikçe popülerliği artan Twitch, oyun oynamaya ve para kazanmaya imkan tanıyan bir platformdur. Twitch canlı yayınlarında katılımcıların bağışları ile iyi bir kazanç elde edilebilir.

Popüler oyun ve canlı yayın sitesi olan Twitch’e kaydolarak abone sayısını artırmayı deneyebilirsiniz. Açılacak canlı yayın içinde oyun oynama veya sohbet yapma imkanı ile kazanca ulaşılıyor.

Twitch yayınında 1000 izlenme ile 2 TL ücretlendirme şeklinde bir tarife söz konusudur. Twitch’de izleme sayısını arttırarak daha çok gelir elde etme imkanı mevcuttur. Bunun ile birlikte Twitch’de abone başına 2.5 dolar para kazanmak da mümkündür.

Canli Yayin Yaparak Para Kazanma Icin 5 Uygulama
Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma İçin 5 Uygulama

Youtube

Tartışmasız en fazla kullanılan en fazla bilinen sosyal platform olan YouTube’da video izlemek ve şarkı dinlemek dışında ciddi bir kazanç elde etmek de mümkün oluyor.

Para kazandıran canlı yayın uygulamaları arasında YouTube, çok fazla kullanılması ile bilinir. Farklı ilgileri olan birçok kullanıcının yer almasından ötürü abone edinme konusunda da YouTube zengin bir platform özelliği taşıyor.

YouTube’da canlı yayın ve video yükleme seçenekleri için bir hesap ve buna bağlı bir kanal açılması gerekiyor. YouTube kanalının zengin içerikler ve kaliteli canlı yayınlar ile donatılması ile abone sayısı ve izlenirlik artışı sağlandığında bu durum kazancı da olumlu etkileyecektir.

Canlı yayın yapılan videoların yayın bittikten sonra da izlenebilir olması da ayrı bir gelir imkanı olarak YouTube platformunda öne çıkar. YouTube algoritması içinde izleyiciye ulaşan videoların Google üzerinden aldığı reklam geliri de söz konusu olmaktadır.

Açıkladığımız uygulamaların yanında web siteleri de mevcuttur. Para kazandiran canlı yayın siteleri de canlı yayın yapmak isteyenlerin araştırmalarına konu olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu