ÇAPRAZ DİKİŞ ÇİÇEK DESENLİ ETAMİN ÖRNEĞİ


Çiçek motifli etamin örneği

Çapraz dikiş çiçek desenli etamin örneği arayanlar için bulduğum bu güzel etamin örneğine benzer daha birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım. Etamin işleri ile uğraşan ev hanımlarına bu tür örnekler çok lazım oluyor.

Bunu da bildiğim için uzun zamandır etamin örnekleri paylaşmamıştım. Bu yazımda bulduğum bu güzel gül desenli etamin örneğini sizlerle paylaşmak istedim.

Kodlarıyla birlikte şablon etamin örneğinden yararlanarak sizde işlemelerinizde bu güzel gül motif veya desenini kullanmayı düşünebilirsiniz.

Etamin örneği gül motifi arayanlar için sitemizde ki etamin kategorisinde daha farklıları yer alıyor. Onlara da göz atmanızı tavsiye ederim. Şimdi sizleri örnek etamin gül örneği ile baş başa bırakıyorum.

Gül etamin örneği

capraz-dikis-cicek-desenli-etamin-ornegi

Güllü etamin örnekleri

Gül şeklinde etamin işleme yapıyorsanız? işinizi görecek bir örnek. Bence bunu kullanın. Yastık işleme işinde veya yorgan etamin işi yapıyorsanız? gül motif süs çalışmasının güzel duracağını şimdiden söyleyebilirim.

Bu tür değişik etamin örneklerini sitemizde bolca bulacağınızdan da emin olabilirsiniz. Hemen altta zaten en iyileri ve en çok ziyaret edilenleri karşınıza çıkacak. Bakmadan geçmeyin derim. Bu tür çalışmalar da gül motifli etamin, çiçek motifli etamin örnekleri her zaman işimize yarar.

Bu bakımdan önerdiğim bu güzel çalışmayı es geçmeyin derim hanımlar. Güzel yorgan etamin işleme çalışmaları yada yastık etamin süs çalışmasında tercih edeceğinizi söylemeliyim. Güzel gözükecek ve duracaktır. Kolay gelsin.

kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/5277724541253499/

1 Comment on ÇAPRAZ DİKİŞ ÇİÇEK DESENLİ ETAMİN ÖRNEĞİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*