ÇATALLA PONPON TAÇ YAPMAK


Çatalla ponpon taç yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay yapılan ponpon çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım.

Resimli anlatımdan yararlanarak sizde çatalla ponpon yapıp taç olarak kullanabilirsiniz. Ponponlu taç yapmak için sanırım ilk kez böyle bir paylaşım sunuyorum.

Daha önce paylaştığım çalışmalarda nasıl ponpon yapacağınız anlatılıyordu. Bu yazımda ise çataldan ponponlu taç yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Anlatımdan yararlanıp, sizde önce çatalla ponpon yapabilirsiniz. Daha sonra onu taç şekline dönüştürüp, elbiselerinizle uyumlu taç olarak kullanabilirsiniz. Çatalla ponpon yapma çalışmalarını sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

catalla-ponpon-tac-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*