ÇEYİZLİK LİF MODELLERİ

Farklı çeyizlik lif modelleri

Çeyiz hazırlıkları yapan bayanlar için bugün yine internet üzerinden bulduğum farklı çeyizlik lif modelleri göstermek istiyorum. Sizlere her zaman yeni ve farklı modeller bulmaya çalışıyorum. Umarım bu lif modellerini de beğenirsiniz.

Çeyizlik lif modelleri olarak sizlere bugün birkaç tane farklı model sunmak istiyorum. İnternet üzerinde gezinirken bulduğum ve çok beğendiğim modelleri sizlere sunuyorum. Bu modellerden beğendiğiniz olursa sizde hazırlayarak çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Çeyiz hazırlıkları içerisinde örgü işlerine oldukça fazla yer veriliyor. Bu örgü işlerinden biriside lif modelleri. Çeyizler içerisinde eklenen farlı renklerde ipler ile yapılmış çeyizlik lif modelleri çok şık duruyor.

Bende sizler için çok şık ve renkleri ile dikkat çeken lif modelleri sunmak istiyorum. Burada yapılmış olan lif modellerinde takım halinde hazırlanan modellerde var. Bir tane modelden yapılmış olan liflerde var.

Takım halinde yapılan çeyizlik lif modelleri evinizde kullanabileceğiniz lif modelleri olabilir. Diğer lif modellerinden ise farklı renklerde çeşit çeşit yaparak hediyelik olarak verebilirsiniz.

Çeyizlik lif modelleri içerisinde en çok beğendiğim modellerden birisi bu lif modeli. Son zamanlarda bu şekilde küçük parçaların birleştirilmesi ile bir araya getirilen ve bu şekilde süslenen lifler oldukça azla karşımıza çıkıyor. Sizde bu lif modellerinden birisini yapabilirsiniz.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar havaların soğudu şu günlerde evde otururken bu modellerden yaparak çeyizleri içerisine ekleyebilirler.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEYİZLİK LİF MODELLERİ için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK LİF MODELLERİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK LİF MODELLERİ için ilk yorumu yapabilirsin.