ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Tığ işi çeyizlik patik modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar iç,in daha önce birçok patik modeli paylaşmıştım. Bugünde yine çok şık ve gösterişli tığ işi çeyizlik patik modeli yapımını detaylı anlatım olarak paylaşmak istiyorum.

Şiş örgüsü ile yapılan farklı patik modellerini sizlerle paylaştığım gibi tığ ile yapılan şık ve gösterişli patik modellerini de sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Daha önce de tığ ile yapılmış olan farklı patik modellerini sizlere göstermiştim. Bugünde yine çok şık bir patik modeli yapımını sizlere vereceğim.

Şiş örgüsü yapmayı bilmeyenler için her zaman yeni ve farklı modeller sunmaya çalışıyorum. Bugün göstereceğim patik modeli basit tığ işi teknikleri ile yapılan çeyizlik bir patik modeli. Çeyiz hazırlıkları yapanlar veya patik örüp satanlar bu şık modelin yapımına göz atabilirler.

ÇEYİZLİK PATİK MODELİ

ÇEYİZLİK PATİK MODELİ

Detaylı yapım aşaması video içerisinde verilen çeyizlik patik modeli yapımına patiğin uç kısmından yapılarak başlanmış. Patiğin uç kısmında trabzanlar yardımı ile klasik bir patik ucu modeli yapılmış. Daha sonra ise modelin kurulumuna geçilmiş. Model kurulumundan sonra ise patiğin topuk ve bilek kısmı yapılarak patik tamamlanmış.

Çeyizlik patik örnekleri içerisinde yer alabilecek bu şık patik modelin detaylı yapım aşamasını video içerisinden öğrenerek kısa sürede güzel bir patik modeli yapabilirsiniz. Burada patik yapılırken patik ipi ve 4 numara tığ kullanılmış.

Çeyizlik patik modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPQ_7UX-mzi-jYBPh0MghKQ

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇEYİZLİK PATİK MODELİ ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.