ÇEYİZLİK PERDE LİF NASIL YAPARIZ?


Videolu Çeyizlik Perde Lif Yapımı

Sevgili hanımlar, bugün sizlere çeyizlik harika bir lif örneği yapımı paylaşmak istedim. Değişik perde lif modeli yapılışı ile devam ediyoruz. Lif örmesini seven hanımlara kesinlikle önerdiğim bir çalışma.

Bu güzel yeni lif modelini kesinlikle öğrenip başlamalısınız hanımlar. Yeni perde lifi yapımını Gültence örgü video kanalının sahibi Gülten hanım paylaşmış. Gerçekten çok beğendik ve Gülten hanımın diğer çalışmalarına da mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Detaylı yapımını tarif ettiği çalışmayı daha çok çeyizlik yapmayı düşünenlere öneriyorum. Sitemizde yer alan lif modelleri bölümünde daha birçok güzel yeni lif örneklerine ulaşacaksınız.

ÇEYİZLİK PERDE LİF NASIL YAPARIZ?
ÇEYİZLİK PERDE LİF NASIL YAPARIZ?

Hadi hep birlikte nasıl yapıldığını öğrenelim ve çok güzel çeyizlik lifler yapalım. Kolay gelsin hanımlar.

Çeyizlik Perde Lif Yapılışı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*