ÇİÇEK BONCUKLU BİLEZİK YAPMAK

Çiçek boncuklu bilezik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür takı çalışmaları yapmak istediğinizde örnek çalışmalar ve daha önceden yapılmış takı örnekleri işinize yarar. Sitemizde de bu tür takı örnekleri ve takı yapımı çalışmalarına fazlaca ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı bileklik veya takı yapmak için paylaştığım çalışmaları beğeneceksiniz. Çünkü gerçekten güzeller. Hem yapımını paylaştığımız takıları kısa sürede nasıl yapıldıklarını öğreneceksiniz. Hem de sizde kendinize veya sevdiklerinize bu tür el yapımı takılar yapabileceksiniz.

Hatta turistik yerlerde yaşıyorsanız, sizde çok güzel el yapımı takı çalışmaları ile üretip satarak güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan el yapımı takı veya bileklik çalışmaları ile birlikte birçok takı tasarım çalışmasını buldukça sizlere anlatımlı çalışmaları ile birlikte paylaşmaya devam edeceğim.

Çiçekli boncuklu bileklik yapmak için daha önce de çoğu kez anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Onları da hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Takı tasarım bölümünde de birbirinden güzel takı çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

cicek-boncuklu-bilezik-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇİÇEK BONCUKLU BİLEZİK YAPMAK için yorumda bulun

    ÇİÇEK BONCUKLU BİLEZİK YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇİÇEK BONCUKLU BİLEZİK YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.