ÇİÇEK DESENLİ TIĞ İŞİ YELEK YAPALIM

Tığ işi çiçek motifli yelek

Bahar ayında keyifle kullanacağınız efil efil esen rüzgara karşı kendinizi koruyacağınız şık bir yelek örgüsüyle birlikteyiz. Bu güzel modelin bir benzerini geçen hafta ele almıştık.

Tığ işi çiçekli yelek yapmak için öncelikle malzemeleri önünüze almanız gerekiyor. Daha sonra ne yapacağınıza karar verebilir ve hemen örgünüze başlayabilirsiniz. Tığ işinden baharlık yelek modeli yapabilirsiniz.

Tığ işi çiçek yelek örneğini anlatımlı videoyu takip ederek kolayca kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı ben ilk gördüğümde hemen yapmalıyım dedim. Hatta yaptım ve azıcık daha havaların ısınmasını bekliyorum.

Yaz ve bahar aylarında kullanacağınız şık bir yelek örneği olup, bu motifleri kullanarak değişik örgüler de hazırlayabilirsiniz hanımlar. Bunlar sırasıyla şöyle olabilirler.

Tığ işi şal yapabilirsiniz. Yelek modellerini kollu kolsuz yapabilirsiniz. Yatak örtüsü veya koltuk örtüsü yada şalı yapabilirsiniz. Ben koltuk örtüsü düşünüyorum zaten yakın bir zamanda.

Yine bebek örgülerinde de kullanacağınız güzel bir örnek. Yapımı kolay olan çalışmayı geliştirebilir ve ponpon gibi çeşitli eklemeler de yapabilirsiniz hanımlar. Değişik güzel örgülerde yine beraber olacağız.

Şimdilik bu güzel tığ işi çiçekli yelek örgüsünü ele aldık. Yapımı kolay ve zorlayıcı olmayan örgü işini yapıp resimlerini bize sosyal medyadan atabilirsiniz. Kolay gelsin keyifle giyin.

Çiçekli Tığ İşi Yelek Örneği

Örneğin bitmiş halinin hemen altta örneği var. Sizde kolayca yapabilirsiniz arkadaşlar. Zor demeyin hele bir başlayın gerisi gelir. Takıldığınız yerde yardımcı oluruz. Kolay gelsin. Bu videoyu hazırlayana da teşekkür etmek istiyoruz.

Videolu Çiçekli Kolay Tığ İşi Yelek Örneği Yapımı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ÇİÇEK DESENLİ TIĞ İŞİ YELEK YAPALIM için yorumda bulun

    ÇİÇEK DESENLİ TIĞ İŞİ YELEK YAPALIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ÇİÇEK DESENLİ TIĞ İŞİ YELEK YAPALIM için ilk yorumu yapabilirsin.