Çiçek Lif Modeli Yapılışı Resimli Videolu Anlatım


Çiçek Lif Modeli Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Lif çeşitlerine bir yenisini daha eklemek ister misiniz? Yaptığınız lif çalışmalarında çiçek lif örneğini de kullanabilirsiniz. Gerçekten şık bir çalışma ve güzel görüntüler ortaya çıkmaktadır. Altta sizlere hem örnek resimleriyle çiçek lif modeli yapılışı ve anlatımlı videolar paylaştım.

Örnek resimlerden beğendiklerinizi anlatımlı videodan yararlanarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Çiçek lif anlatımı çok güzel bir şekilde anlatımlı videoda tarif edilmiştir. Mutlaka izleyin ve yapılışını öğrenin. Çiçek lif anlatımlı videoda yapılışı tarifiyle birlikte verildiği için zorlanmadan öğrenebilir ve nasıl yapıldığını kolayca anlayabilirsiniz.

Çiçekli lif modeli anlatımlı olarak videoda nasıl yapıldığı anlatıldığı gibi örnek resimlerden de yararlanabilirsiniz. Çiçek desenli lif örneklerine bakarak, sizde çiçekli lif yapmayı düşündüğünüzde fikir edinebilirsiniz. Çiçek desenli lif modelleri her zaman en çok tercih edilen liflerin başında gelir. Çünkü banyoda hem güzel gözükürler. Hem de duş yaparken insanlara bir nevi moral motivasyon sağlarlar.

Alttaki örnek çiçek lif modelleri arasında el sokularak kullanılan lif modeli de yer almaktadır. Çoğu kişi el sokularak kullanılan lif modellerini almayı tercih etmektedirler. Lif yapımı ile ilgileniyorsanız da sizinde mutlaka çiçek lif modelinden yapmanızı öneririz. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q8u-R0hg5Rc

Üstte paylaştığım anlatımlı videolardan yararlanarak çiçek lif modeli yapılışını öğrenebilir ve sizde kendinize çok güzel banyo ovunma bezleri yapabilirsiniz. Banyo lif modelleri ile ilgili diğer çalışmaları sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde yer almaktadır. Yapılışını anlatan tarifleri izleyebilir ve örnek modellerden de yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

modèle en fibre de fleur – flower fiber model – Blumenfasermodell

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*