Çiçek Motifli Kapşonlu Bebek Yelek Örneği Videolu Anlatımlı

cicek-motifli-kapsonlu-bebek-yelek-ornegi

Sizlere bu gün yazımızda en güzel kapşonlu bebek yelek örneklerini resimleriyle ve yapılışlarını anlatan videolarla sunuyoruz. Beğendiğiniz yeleklerin örneklerini izleyeceğiniz videolardan yapılışının tarifini kolaylıkla alabilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz. Bebeğiniz için harika yelekler örebilir ve dilerseniz beğenenlere ücret karşılığı satabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım model ise çiçek motifli kapşonlu bebek yelek örneğinin anlatımlı videosu bulunmakta…

Yaptığınız çalışmaları sitemizin facebook adresi olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden bize gönderin, alıcılarla sizleri buluşturalım. Evden para kazanmak isteyen bayanlar için bu tür çalışmaları tanıtmak ve alıcı bulmak önemlidir. Sizde evinizde para kazanmak istiyorsanız, sitemizin facebook adresini beğenin ve facebook üzerinden bize çalışmalarınızı gönderin. Paylaşalım satılsın para kazanın!

cicek-motifli-kapsonlu-bebek-yelek-ornegi
cicek-motifli-kapsonlu-bebek-yelek-ornegi

Bu videoda sıfırdan sonuna kadar bebeğiniz için mükemmel yeleği örmeyi öğrenebilirsiniz. Diğer videolarımız ise aşağıdadır.

https://www.youtube.com/watch?v=H4Kod9Vq5-g

 

https://www.youtube.com/watch?v=d2ocQOVBKYY

Derya Baykal’ın müthiş anlatımı ile bebeğinize özel ve güzel yelekler örebilirsiniz. Detayları videolardan izleyebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz.

gilet bébé – baby vest – Babyweste

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*